Dlaczego mężczyźni uwielbiają wiszące kolczyki u kobiet?

 

Pomimo mocno zacierającej się granicy pomiędzy kobietami i mężczyznami we współczesnym społeczeństwie wciąż występują czynniki, które skutecznie podkreślają różnice pomiędzy przedstawicielami obu płci. Nadal także kobiety pragną uwodzić, flirtować i być zdobywane, jak również nadal mężczyźni chcą podziwiać, zdobywać i adorować kobiety. To zupełnie naturalny proces, który, pomimo zachodzących zmian, nadal jest „modny” i stanowi o nieco tradycyjnym, ale potrzebnym zjawisku. Dlatego też kobiety, stosując sztuczki jeszcze swoich babć, a może i pra- babć, uwodzą i kuszą mężczyzn sposobami, które ci z kolei uwielbiają. Nic, bowiem, tak nie działa na męską wyobraźnię, jak Panie będące ucieleśnieniem i kwintesencją kobiecości. A co się na nią składa?

 

Po pierwsze, sukienka. To absolutny must have każdej kobiety. Podkreślająca talię, piersi i nogi, czy pupę, a ukrywająca, na przykład, zbyt masywne uda czy biodra, to pierwsza rzecz, która rozbudza męskie zmysły.

Po drugie buty. Szpilki, czółenka czy koturny, to obowiązkowa pozycja, która sprawia, że sylwetka kobiet zdecydowanie się prostuje, wypychając optycznie biust do przodu, nogi smukleją, a z każdym krokiem biodra kobiet zataczają niesamowicie seksowne, płynne ruchy.

Po trzecie fryzura. Koczek z nieposłusznym kosmykiem lub włosy rozpuszczone czy delikatnie upięte. Nic bardziej nie wzrusza męskiego ego, jak kobieta bawiąca się delikatnie i subtelnie swoimi włosami.

Po czwarte makijaż. Delikatny, subtelnie podkreślający Twoją naturalność i piękno będzie najlepszym wyborem. Mężczyźni uwielbiają w kobietach właśnie naturalność.

Po piąte kolczyki srebrne. Obowiązkowo długie, zwisające, które uważane są przez zdecydowaną większość mężczyzn za istotę kobiecości. Wiszące kolczyki srebrne pasują do każdej fryzury, a mnogość ich wzorów i fasonów pozwoli je dobrać do każdej stylizacji. Są wśród nich także takie modele, które możesz spokojnie wybrać do pracy.

 

Zwracając uwagę na te pięć podstawowych elementów zdobędziesz serce każdego mężczyzny.

Script logo
Design marcinkaczmar.pl